12307 | Hawk Brownstone - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12307 |
| Pattern Name | Hawk Brownstone |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 13.75" |
| Vertical Repeat | 13.75" |
| Content | 58% COTTON, 25% VISCOSE, 17% POLY |
| Double Rubs | 30,000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Geometric |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12307 | Hawk Brownstone - Mag Fabric
12307 | Hawk Brownstone - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12307 |
| Pattern Name | Hawk Brownstone |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 13.75" |
| Vertical Repeat | 13.75" |
| Content | 58% COTTON, 25% VISCOSE, 17% POLY |
| Double Rubs | 30,000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Geometric |
Original: $127.50
-65%$127.50
$44.62Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12307 |
| Pattern Name | Hawk Brownstone |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 13.75" |
| Vertical Repeat | 13.75" |
| Content | 58% COTTON, 25% VISCOSE, 17% POLY |
| Double Rubs | 30,000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Geometric |












