12320 | Foster Moss - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12320 |
| Pattern Name | Foster Moss |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 6.75" |
| Vertical Repeat | 6.25" |
| Content | 75% POLYESTER, 25% COTTON |
| Double Rubs | 40,000 MAR |
| Cleaning Code | S |
| Color | Green |
| Theme | Geometric |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12320 | Foster Moss - Mag Fabric
12320 | Foster Moss - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12320 |
| Pattern Name | Foster Moss |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 6.75" |
| Vertical Repeat | 6.25" |
| Content | 75% POLYESTER, 25% COTTON |
| Double Rubs | 40,000 MAR |
| Cleaning Code | S |
| Color | Green |
| Theme | Geometric |
Original: $127.50
-65%$127.50
$44.62Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12320 |
| Pattern Name | Foster Moss |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 6.75" |
| Vertical Repeat | 6.25" |
| Content | 75% POLYESTER, 25% COTTON |
| Double Rubs | 40,000 MAR |
| Cleaning Code | S |
| Color | Green |
| Theme | Geometric |












