12324 | Bodum Arctic - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12324 |
| Pattern Name | Bodum Arctic |
| Width | 55" |
| Horizontal Repeat | 13.5" |
| Vertical Repeat | 6.5" |
| Content | 42% RAY, 26% ACR, 26% COT, 6% POLY |
| Double Rubs | 30,000 MAR |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12324 | Bodum Arctic - Mag Fabric
12324 | Bodum Arctic - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12324 |
| Pattern Name | Bodum Arctic |
| Width | 55" |
| Horizontal Repeat | 13.5" |
| Vertical Repeat | 6.5" |
| Content | 42% RAY, 26% ACR, 26% COT, 6% POLY |
| Double Rubs | 30,000 MAR |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Abstract |
Original: $146.20
-65%$146.20
$51.17Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12324 |
| Pattern Name | Bodum Arctic |
| Width | 55" |
| Horizontal Repeat | 13.5" |
| Vertical Repeat | 6.5" |
| Content | 42% RAY, 26% ACR, 26% COT, 6% POLY |
| Double Rubs | 30,000 MAR |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Abstract |












