12330 | Rafner Serene - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12330 |
| Pattern Name | Rafner Serene |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 13.5" |
| Vertical Repeat | 12.5" |
| Content | 40% COTTON, 34% RAYON, 20% POLY |
| Double Rubs | 23,000 MAR |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12330 | Rafner Serene - Mag Fabric
12330 | Rafner Serene - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12330 |
| Pattern Name | Rafner Serene |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 13.5" |
| Vertical Repeat | 12.5" |
| Content | 40% COTTON, 34% RAYON, 20% POLY |
| Double Rubs | 23,000 MAR |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12330 |
| Pattern Name | Rafner Serene |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 13.5" |
| Vertical Repeat | 12.5" |
| Content | 40% COTTON, 34% RAYON, 20% POLY |
| Double Rubs | 23,000 MAR |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Abstract |












