12332 | Rafner Organic - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12332 |
| Pattern Name | Rafner Organic |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 13.5" |
| Vertical Repeat | 12.5" |
| Content | 40% COTTON, 34% RAYON, 20% POLY |
| Double Rubs | 23,000 MAR |
| Cleaning Code | S |
| Color | Green |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12332 | Rafner Organic - Mag Fabric
12332 | Rafner Organic - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12332 |
| Pattern Name | Rafner Organic |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 13.5" |
| Vertical Repeat | 12.5" |
| Content | 40% COTTON, 34% RAYON, 20% POLY |
| Double Rubs | 23,000 MAR |
| Cleaning Code | S |
| Color | Green |
| Theme | Abstract |
Original: $207.40
-65%$207.40
$72.59Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12332 |
| Pattern Name | Rafner Organic |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 13.5" |
| Vertical Repeat | 12.5" |
| Content | 40% COTTON, 34% RAYON, 20% POLY |
| Double Rubs | 23,000 MAR |
| Cleaning Code | S |
| Color | Green |
| Theme | Abstract |












