12341 | Santana Canyon - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12341 |
| Pattern Name | Santana Canyon |
| Width | 55" |
| Horizontal Repeat | 27" |
| Vertical Repeat | 25.2" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 50,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12341 | Santana Canyon - Mag Fabric
12341 | Santana Canyon - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12341 |
| Pattern Name | Santana Canyon |
| Width | 55" |
| Horizontal Repeat | 27" |
| Vertical Repeat | 25.2" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 50,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12341 |
| Pattern Name | Santana Canyon |
| Width | 55" |
| Horizontal Repeat | 27" |
| Vertical Repeat | 25.2" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 50,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Abstract |












