12342 | Santana Blues - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12342 |
| Pattern Name | Santana Blues |
| Width | 55" |
| Horizontal Repeat | 27" |
| Vertical Repeat | 25.2" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 50,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12342 | Santana Blues - Mag Fabric
12342 | Santana Blues - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12342 |
| Pattern Name | Santana Blues |
| Width | 55" |
| Horizontal Repeat | 27" |
| Vertical Repeat | 25.2" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 50,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12342 |
| Pattern Name | Santana Blues |
| Width | 55" |
| Horizontal Repeat | 27" |
| Vertical Repeat | 25.2" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 50,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Blue |
| Theme | Abstract |












