12348 | Abbott Berry - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12348 |
| Pattern Name | Abbott Berry |
| Width | 55" |
| Horizontal Repeat | 13.5" |
| Vertical Repeat | 25.2" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 50,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12348 | Abbott Berry - Mag Fabric
12348 | Abbott Berry - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12348 |
| Pattern Name | Abbott Berry |
| Width | 55" |
| Horizontal Repeat | 13.5" |
| Vertical Repeat | 25.2" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 50,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Abstract |
Original: $62.90
-65%$62.90
$22.01Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12348 |
| Pattern Name | Abbott Berry |
| Width | 55" |
| Horizontal Repeat | 13.5" |
| Vertical Repeat | 25.2" |
| Content | 100% COTTON |
| Double Rubs | 50,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Abstract |












