12361 | Pasco Sediment - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12361 |
| Pattern Name | Pasco Sediment |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 27" |
| Vertical Repeat | 14" |
| Content | 70% POLY, 19% VIS, 11% COT |
| Double Rubs | 50,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12361 | Pasco Sediment - Mag Fabric
12361 | Pasco Sediment - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12361 |
| Pattern Name | Pasco Sediment |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 27" |
| Vertical Repeat | 14" |
| Content | 70% POLY, 19% VIS, 11% COT |
| Double Rubs | 50,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Abstract |
Original: $127.50
-65%$127.50
$44.62Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12361 |
| Pattern Name | Pasco Sediment |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 27" |
| Vertical Repeat | 14" |
| Content | 70% POLY, 19% VIS, 11% COT |
| Double Rubs | 50,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Abstract |












