12388 | Chitza Jewel - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12388 |
| Pattern Name | Chitza Jewel |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 27" |
| Vertical Repeat | 22" |
| Content | 55% LINEN, 45% COTTON |
| Double Rubs | 51,000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12388 | Chitza Jewel - Mag Fabric
12388 | Chitza Jewel - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12388 |
| Pattern Name | Chitza Jewel |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 27" |
| Vertical Repeat | 22" |
| Content | 55% LINEN, 45% COTTON |
| Double Rubs | 51,000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Abstract |
Original: $91.80
-65%$91.80
$32.13Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12388 |
| Pattern Name | Chitza Jewel |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 27" |
| Vertical Repeat | 22" |
| Content | 55% LINEN, 45% COTTON |
| Double Rubs | 51,000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Abstract |












