124/2008 | Hummingbirds Flora, Blush Botanical - Cole & Son Wallpaper
| Brand | Cole & Son |
| Pattern Number | 124/2008 |
| Pattern Name | Hummingbirds Flora |
| Collection | Cole & Son Selection Of Hummingbirds |
| Width | 82.5" |
| Vert. Repeat | 157.48" |
| Horz. Repeat | 82.68" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blush |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

124/2008 | Hummingbirds Flora, Blush Botanical - Cole & Son Wallpaper
124/2008 | Hummingbirds Flora, Blush Botanical - Cole & Son Wallpaper
| Brand | Cole & Son |
| Pattern Number | 124/2008 |
| Pattern Name | Hummingbirds Flora |
| Collection | Cole & Son Selection Of Hummingbirds |
| Width | 82.5" |
| Vert. Repeat | 157.48" |
| Horz. Repeat | 82.68" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blush |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Cole & Son |
| Pattern Number | 124/2008 |
| Pattern Name | Hummingbirds Flora |
| Collection | Cole & Son Selection Of Hummingbirds |
| Width | 82.5" |
| Vert. Repeat | 157.48" |
| Horz. Repeat | 82.68" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blush |
| Theme | Botanical |

















