126/6023 | Japanese Woods Sisal, Charcoal Chinoiserie - Cole & Son Wallpaper
| Brand | Cole & Son |
| Pattern Number | 126/6023 |
| Pattern Name | Japanese Woods Sisal |
| Collection | Cole & Son Shinrin Yoku |
| Width | 27.5" |
| Vert. Repeat | 39.3" |
| Horz. Repeat | 27.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | SISAL - 70%;NON WOVEN - 30% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Black |
| Theme | Chinoiserie |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

126/6023 | Japanese Woods Sisal, Charcoal Chinoiserie - Cole & Son Wallpaper
126/6023 | Japanese Woods Sisal, Charcoal Chinoiserie - Cole & Son Wallpaper
| Brand | Cole & Son |
| Pattern Number | 126/6023 |
| Pattern Name | Japanese Woods Sisal |
| Collection | Cole & Son Shinrin Yoku |
| Width | 27.5" |
| Vert. Repeat | 39.3" |
| Horz. Repeat | 27.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | SISAL - 70%;NON WOVEN - 30% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Black |
| Theme | Chinoiserie |
Original: $2,677.50
-65%$2,677.50
$937.12Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Cole & Son |
| Pattern Number | 126/6023 |
| Pattern Name | Japanese Woods Sisal |
| Collection | Cole & Son Shinrin Yoku |
| Width | 27.5" |
| Vert. Repeat | 39.3" |
| Horz. Repeat | 27.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | SISAL - 70%;NON WOVEN - 30% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Black |
| Theme | Chinoiserie |






















