126/7025 | Scenic Flora Metallic, Gold Botanical - Cole & Son Wallpaper
| Brand | Cole & Son |
| Pattern Number | 126/7025 |
| Pattern Name | Scenic Flora Metallic |
| Collection | Cole & Son Shinrin Yoku |
| Width | 55.1" |
| Vert. Repeat | 137.7" |
| Horz. Repeat | 55.1" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | PAPERWEAVE - 70%;NON WOVEN - 30% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Gold |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

126/7025 | Scenic Flora Metallic, Gold Botanical - Cole & Son Wallpaper
126/7025 | Scenic Flora Metallic, Gold Botanical - Cole & Son Wallpaper
| Brand | Cole & Son |
| Pattern Number | 126/7025 |
| Pattern Name | Scenic Flora Metallic |
| Collection | Cole & Son Shinrin Yoku |
| Width | 55.1" |
| Vert. Repeat | 137.7" |
| Horz. Repeat | 55.1" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | PAPERWEAVE - 70%;NON WOVEN - 30% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Gold |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Cole & Son |
| Pattern Number | 126/7025 |
| Pattern Name | Scenic Flora Metallic |
| Collection | Cole & Son Shinrin Yoku |
| Width | 55.1" |
| Vert. Repeat | 137.7" |
| Horz. Repeat | 55.1" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | PAPERWEAVE - 70%;NON WOVEN - 30% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Gold |
| Theme | Botanical |

















