126/9033 | Lily Lotus, White/Charcoal Botanical - Cole & Son Wallpaper
| Brand | Cole & Son |
| Pattern Number | 126/9033 |
| Pattern Name | Lily Lotus |
| Collection | Cole & Son Shinrin Yoku |
| Width | 27.5" |
| Vert. Repeat | 39.3" |
| Horz. Repeat | 27.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

126/9033 | Lily Lotus, White/Charcoal Botanical - Cole & Son Wallpaper
126/9033 | Lily Lotus, White/Charcoal Botanical - Cole & Son Wallpaper
| Brand | Cole & Son |
| Pattern Number | 126/9033 |
| Pattern Name | Lily Lotus |
| Collection | Cole & Son Shinrin Yoku |
| Width | 27.5" |
| Vert. Repeat | 39.3" |
| Horz. Repeat | 27.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |
Original: $533.93
-65%$533.93
$186.88Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Cole & Son |
| Pattern Number | 126/9033 |
| Pattern Name | Lily Lotus |
| Collection | Cole & Son Shinrin Yoku |
| Width | 27.5" |
| Vert. Repeat | 39.3" |
| Horz. Repeat | 27.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |

















