2025129.3524.0 | Ellis Print, Whitley Hall - Lee Jofa Fabric
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2025129.3524.0 |
| Pattern Name | Ellis Print |
| Collection | Whitley Hall |
| Width | 57.48" |
| Vert. Repeat | 28.74" |
| Horz. Repeat | 28.34" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | SANFORIZED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Yellow |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

2025129.3524.0 | Ellis Print, Whitley Hall - Lee Jofa Fabric
2025129.3524.0 | Ellis Print, Whitley Hall - Lee Jofa Fabric
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2025129.3524.0 |
| Pattern Name | Ellis Print |
| Collection | Whitley Hall |
| Width | 57.48" |
| Vert. Repeat | 28.74" |
| Horz. Repeat | 28.34" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | SANFORIZED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Yellow |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2025129.3524.0 |
| Pattern Name | Ellis Print |
| Collection | Whitley Hall |
| Width | 57.48" |
| Vert. Repeat | 28.74" |
| Horz. Repeat | 28.34" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | SANFORIZED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Yellow |
| Theme | Abstract |












