2900-24908 | Medley, Cecelia Light Grey Geometric - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | 2900-24908 |
| Pattern Name | Cecelia Light Grey Geometric |
| Collection | Medley |
| Width | 20.5" |
| Match | Drop |
| Repeat | 10.4" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Grey |
| Theme | Modern |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

2900-24908 | Medley, Cecelia Light Grey Geometric - Brewster Wallpaper
2900-24908 | Medley, Cecelia Light Grey Geometric - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | 2900-24908 |
| Pattern Name | Cecelia Light Grey Geometric |
| Collection | Medley |
| Width | 20.5" |
| Match | Drop |
| Repeat | 10.4" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Grey |
| Theme | Modern |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | 2900-24908 |
| Pattern Name | Cecelia Light Grey Geometric |
| Collection | Medley |
| Width | 20.5" |
| Match | Drop |
| Repeat | 10.4" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Grey |
| Theme | Modern |























