2900-25344 | Medley, Antoinette Coffee Distressed Texture - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | 2900-25344 |
| Pattern Name | Antoinette Coffee Distressed Texture |
| Collection | Medley |
| Width | 20.5" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Brown |
| Theme | Modern |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

2900-25344 | Medley, Antoinette Coffee Distressed Texture - Brewster Wallpaper
2900-25344 | Medley, Antoinette Coffee Distressed Texture - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | 2900-25344 |
| Pattern Name | Antoinette Coffee Distressed Texture |
| Collection | Medley |
| Width | 20.5" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Brown |
| Theme | Modern |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | 2900-25344 |
| Pattern Name | Antoinette Coffee Distressed Texture |
| Collection | Medley |
| Width | 20.5" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Brown |
| Theme | Modern |























