2900-41738 | Medley, Quentin Neutral Ogee - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | 2900-41738 |
| Pattern Name | Quentin Neutral Ogee |
| Collection | Medley |
| Width | 20.5" |
| Match | Drop |
| Repeat | 6.3" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Neutral |
| Theme | Modern |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


2900-41738 | Medley, Quentin Neutral Ogee - Brewster Wallpaper
2900-41738 | Medley, Quentin Neutral Ogee - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | 2900-41738 |
| Pattern Name | Quentin Neutral Ogee |
| Collection | Medley |
| Width | 20.5" |
| Match | Drop |
| Repeat | 6.3" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Neutral |
| Theme | Modern |
Original: $21.00
-65%$21.00
$7.35Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | 2900-41738 |
| Pattern Name | Quentin Neutral Ogee |
| Collection | Medley |
| Width | 20.5" |
| Match | Drop |
| Repeat | 6.3" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Neutral |
| Theme | Modern |























