4148-14504 | PrintWorks, Scalloped Ribbon Black Trim Wall Border - Chesapeake Wallpaper
| Brand | Chesapeake |
| Pattern Number | 4148-14504 |
| Pattern Name | Scalloped Ribbon Black Trim Wall Border |
| Collection | PrintWorks |
| Width | 3.5" |
| Match | 0 |
| Repeat | 3.4" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven Blend |
| Washability | Washable |
| Removability | Wet Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 15 ' |
| COVERAGE | 4.4 |
| Color | Black |
| Theme | Geometric |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



4148-14504 | PrintWorks, Scalloped Ribbon Black Trim Wall Border - Chesapeake Wallpaper
4148-14504 | PrintWorks, Scalloped Ribbon Black Trim Wall Border - Chesapeake Wallpaper
| Brand | Chesapeake |
| Pattern Number | 4148-14504 |
| Pattern Name | Scalloped Ribbon Black Trim Wall Border |
| Collection | PrintWorks |
| Width | 3.5" |
| Match | 0 |
| Repeat | 3.4" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven Blend |
| Washability | Washable |
| Removability | Wet Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 15 ' |
| COVERAGE | 4.4 |
| Color | Black |
| Theme | Geometric |
Original: $30.00
-65%$30.00
$10.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chesapeake |
| Pattern Number | 4148-14504 |
| Pattern Name | Scalloped Ribbon Black Trim Wall Border |
| Collection | PrintWorks |
| Width | 3.5" |
| Match | 0 |
| Repeat | 3.4" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven Blend |
| Washability | Washable |
| Removability | Wet Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 15 ' |
| COVERAGE | 4.4 |
| Color | Black |
| Theme | Geometric |






















