4169-83133 | Oak & Moss, Poppy Trail Black Floral - Chesapeake Wallpaper
| Brand | Chesapeake |
| Pattern Number | 4169-83133 |
| Pattern Name | Poppy Trail Black Floral |
| Collection | Oak & Moss |
| Width | 20.5" |
| Match | Straight |
| Repeat | 10.25" |
| Paste | Prepasted |
| Material | Sure Strip |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Black |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



4169-83133 | Oak & Moss, Poppy Trail Black Floral - Chesapeake Wallpaper
4169-83133 | Oak & Moss, Poppy Trail Black Floral - Chesapeake Wallpaper
| Brand | Chesapeake |
| Pattern Number | 4169-83133 |
| Pattern Name | Poppy Trail Black Floral |
| Collection | Oak & Moss |
| Width | 20.5" |
| Match | Straight |
| Repeat | 10.25" |
| Paste | Prepasted |
| Material | Sure Strip |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Black |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chesapeake |
| Pattern Number | 4169-83133 |
| Pattern Name | Poppy Trail Black Floral |
| Collection | Oak & Moss |
| Width | 20.5" |
| Match | Straight |
| Repeat | 10.25" |
| Paste | Prepasted |
| Material | Sure Strip |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Black |
| Theme | Botanical |






















