4173-27661 | Chris Loves Julia, Ames Grey Linen Stripe - A-Street Wallpaper
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4173-27661 |
| Pattern Name | Ames Grey Linen Stripe |
| Collection | Chris Loves Julia |
| Width | 20.5" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Grey |
| Theme | Modern |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



4173-27661 | Chris Loves Julia, Ames Grey Linen Stripe - A-Street Wallpaper
4173-27661 | Chris Loves Julia, Ames Grey Linen Stripe - A-Street Wallpaper
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4173-27661 |
| Pattern Name | Ames Grey Linen Stripe |
| Collection | Chris Loves Julia |
| Width | 20.5" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Grey |
| Theme | Modern |
Original: $153.00
-65%$153.00
$53.55Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4173-27661 |
| Pattern Name | Ames Grey Linen Stripe |
| Collection | Chris Loves Julia |
| Width | 20.5" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Grey |
| Theme | Modern |






















