4173-82102 | Chris Loves Julia, Mycroft Chestnut Grasscloth - A-Street Wallpaper
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4173-82102 |
| Pattern Name | Mycroft Chestnut Grasscloth |
| Collection | Chris Loves Julia |
| Width | 36" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Raffia on Non Woven |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removeable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 24 ' |
| COVERAGE | 72 |
| Color | Brown |
| Theme | Modern |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



4173-82102 | Chris Loves Julia, Mycroft Chestnut Grasscloth - A-Street Wallpaper
4173-82102 | Chris Loves Julia, Mycroft Chestnut Grasscloth - A-Street Wallpaper
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4173-82102 |
| Pattern Name | Mycroft Chestnut Grasscloth |
| Collection | Chris Loves Julia |
| Width | 36" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Raffia on Non Woven |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removeable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 24 ' |
| COVERAGE | 72 |
| Color | Brown |
| Theme | Modern |
Original: $467.50
-65%$467.50
$163.62Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4173-82102 |
| Pattern Name | Mycroft Chestnut Grasscloth |
| Collection | Chris Loves Julia |
| Width | 36" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Raffia on Non Woven |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removeable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 24 ' |
| COVERAGE | 72 |
| Color | Brown |
| Theme | Modern |






















