4173-27671 | Chris Loves Julia, Tillie Blue Diamond Floral - A-Street Wallpaper
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4173-27671 |
| Pattern Name | Tillie Blue Diamond Floral |
| Collection | Chris Loves Julia |
| Width | 20.5" |
| Match | Straight |
| Repeat | 2.95" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Blue |
| Theme | Modern |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



4173-27671 | Chris Loves Julia, Tillie Blue Diamond Floral - A-Street Wallpaper
4173-27671 | Chris Loves Julia, Tillie Blue Diamond Floral - A-Street Wallpaper
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4173-27671 |
| Pattern Name | Tillie Blue Diamond Floral |
| Collection | Chris Loves Julia |
| Width | 20.5" |
| Match | Straight |
| Repeat | 2.95" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Blue |
| Theme | Modern |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4173-27671 |
| Pattern Name | Tillie Blue Diamond Floral |
| Collection | Chris Loves Julia |
| Width | 20.5" |
| Match | Straight |
| Repeat | 2.95" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Blue |
| Theme | Modern |






















