4191-83024 | Kitchen & Bath, Harrison Charcoal Swirling Geometric - Chesapeake Wallpaper
| Brand | Chesapeake |
| Pattern Number | 4191-83024 |
| Pattern Name | Harrison Charcoal Swirling Geometric |
| Collection | Kitchen & Bath |
| Width | 20.9" |
| Match | Drop |
| Repeat | 20.87" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Black |
| Theme | Geometric |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



4191-83024 | Kitchen & Bath, Harrison Charcoal Swirling Geometric - Chesapeake Wallpaper
4191-83024 | Kitchen & Bath, Harrison Charcoal Swirling Geometric - Chesapeake Wallpaper
| Brand | Chesapeake |
| Pattern Number | 4191-83024 |
| Pattern Name | Harrison Charcoal Swirling Geometric |
| Collection | Kitchen & Bath |
| Width | 20.9" |
| Match | Drop |
| Repeat | 20.87" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Black |
| Theme | Geometric |
Original: $110.50
-65%$110.50
$38.67Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chesapeake |
| Pattern Number | 4191-83024 |
| Pattern Name | Harrison Charcoal Swirling Geometric |
| Collection | Kitchen & Bath |
| Width | 20.9" |
| Match | Drop |
| Repeat | 20.87" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Black |
| Theme | Geometric |






















