4193-7410 | Portofino, Alba Light Blue Open Weave - A-Street Wallpaper
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4193-7410 |
| Pattern Name | Alba Light Blue Open Weave |
| Collection | Portofino |
| Width | 27.55" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.2" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 75.8 |
| Color | Blue |
| Theme | Textured |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



4193-7410 | Portofino, Alba Light Blue Open Weave - A-Street Wallpaper
4193-7410 | Portofino, Alba Light Blue Open Weave - A-Street Wallpaper
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4193-7410 |
| Pattern Name | Alba Light Blue Open Weave |
| Collection | Portofino |
| Width | 27.55" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.2" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 75.8 |
| Color | Blue |
| Theme | Textured |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4193-7410 |
| Pattern Name | Alba Light Blue Open Weave |
| Collection | Portofino |
| Width | 27.55" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.2" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 75.8 |
| Color | Blue |
| Theme | Textured |






















