4193-7481M | Portofino, Brezza Neutral Wall Mural - A-Street Wallpaper
This product comes as a 3 Panels - Measures 6.7-ft wide by 9.8-ft tall.
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4193-7481M |
| Pattern Name | Brezza Neutral Wall Mural |
| Collection | Portofino |
| Width | 26.8" |
| Match | Straight |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 9.8 ' |
| COVERAGE | 3 Panels - Measures 6.7-ft wide by 9.8-ft tall |
| Color | Neutral |
| Theme | Solid |
Buy A-Street Wallpaper Item# 4193-7481M pattern name Brezza Neutral Wall Mural from the collection Portofino. Enjoy this exceptional wallpaper. A painterly approach transforms simple stripes into a dynamic backdrop for daily life. Seen here in shades of cream, beige, bright blue, teal, orange, tangerine, ochre, and sage. Brezza Neutral Wall Mural comes on 3 panels and measures 6.7-ft wide by 9.8-ft tall when assembled. Swatches available. Quick Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



4193-7481M | Portofino, Brezza Neutral Wall Mural - A-Street Wallpaper
4193-7481M | Portofino, Brezza Neutral Wall Mural - A-Street Wallpaper
This product comes as a 3 Panels - Measures 6.7-ft wide by 9.8-ft tall.
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4193-7481M |
| Pattern Name | Brezza Neutral Wall Mural |
| Collection | Portofino |
| Width | 26.8" |
| Match | Straight |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 9.8 ' |
| COVERAGE | 3 Panels - Measures 6.7-ft wide by 9.8-ft tall |
| Color | Neutral |
| Theme | Solid |
Buy A-Street Wallpaper Item# 4193-7481M pattern name Brezza Neutral Wall Mural from the collection Portofino. Enjoy this exceptional wallpaper. A painterly approach transforms simple stripes into a dynamic backdrop for daily life. Seen here in shades of cream, beige, bright blue, teal, orange, tangerine, ochre, and sage. Brezza Neutral Wall Mural comes on 3 panels and measures 6.7-ft wide by 9.8-ft tall when assembled. Swatches available. Quick Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
Original: $365.50
-65%$365.50
$127.92Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This product comes as a 3 Panels - Measures 6.7-ft wide by 9.8-ft tall.
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4193-7481M |
| Pattern Name | Brezza Neutral Wall Mural |
| Collection | Portofino |
| Width | 26.8" |
| Match | Straight |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 9.8 ' |
| COVERAGE | 3 Panels - Measures 6.7-ft wide by 9.8-ft tall |
| Color | Neutral |
| Theme | Solid |
Buy A-Street Wallpaper Item# 4193-7481M pattern name Brezza Neutral Wall Mural from the collection Portofino. Enjoy this exceptional wallpaper. A painterly approach transforms simple stripes into a dynamic backdrop for daily life. Seen here in shades of cream, beige, bright blue, teal, orange, tangerine, ochre, and sage. Brezza Neutral Wall Mural comes on 3 panels and measures 6.7-ft wide by 9.8-ft tall when assembled. Swatches available. Quick Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.






















