4193-7450 | Portofino, Corifa Cream Palm Leaf - A-Street Wallpaper
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4193-7450 |
| Pattern Name | Corifa Cream Palm Leaf |
| Collection | Portofino |
| Width | 27.55" |
| Match | Drop |
| Repeat | 27.56" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 75.8 |
| Color | Neutral |
| Theme | Leaves |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



4193-7450 | Portofino, Corifa Cream Palm Leaf - A-Street Wallpaper
4193-7450 | Portofino, Corifa Cream Palm Leaf - A-Street Wallpaper
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4193-7450 |
| Pattern Name | Corifa Cream Palm Leaf |
| Collection | Portofino |
| Width | 27.55" |
| Match | Drop |
| Repeat | 27.56" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 75.8 |
| Color | Neutral |
| Theme | Leaves |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4193-7450 |
| Pattern Name | Corifa Cream Palm Leaf |
| Collection | Portofino |
| Width | 27.55" |
| Match | Drop |
| Repeat | 27.56" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 75.8 |
| Color | Neutral |
| Theme | Leaves |






















