4211-83552 | Private Reserve, Hole In One Multicolor Scenic - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | 4211-83552 |
| Pattern Name | Hole In One Multicolor Scenic |
| Collection | Private Reserve |
| Width | 33.25" |
| Match | Drop |
| Repeat | 30.8" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 66.5 square feet |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



4211-83552 | Private Reserve, Hole In One Multicolor Scenic - Ronald Redding Wallpaper
4211-83552 | Private Reserve, Hole In One Multicolor Scenic - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | 4211-83552 |
| Pattern Name | Hole In One Multicolor Scenic |
| Collection | Private Reserve |
| Width | 33.25" |
| Match | Drop |
| Repeat | 30.8" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 66.5 square feet |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |
Original: $340.00
-65%$340.00
$119.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | 4211-83552 |
| Pattern Name | Hole In One Multicolor Scenic |
| Collection | Private Reserve |
| Width | 33.25" |
| Match | Drop |
| Repeat | 30.8" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 66.5 square feet |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |

















