5009785 | Chrysanthemum Sisal, Willow - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5009785 |
| Pattern Name | Chrysanthemum Sisal |
| Collection | Perennial Favorites |
| Width | 34" (86CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 34" (86CM) |
| Vertical Repeat | 34" (86CM) |
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Order Increments | 8 |
| Yards Per Roll | 4.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





5009785 | Chrysanthemum Sisal, Willow - Schumacher Wallpaper
5009785 | Chrysanthemum Sisal, Willow - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5009785 |
| Pattern Name | Chrysanthemum Sisal |
| Collection | Perennial Favorites |
| Width | 34" (86CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 34" (86CM) |
| Vertical Repeat | 34" (86CM) |
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Order Increments | 8 |
| Yards Per Roll | 4.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5009785 |
| Pattern Name | Chrysanthemum Sisal |
| Collection | Perennial Favorites |
| Width | 34" (86CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 34" (86CM) |
| Vertical Repeat | 34" (86CM) |
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Order Increments | 8 |
| Yards Per Roll | 4.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |

















