5010384 | Etched Fern, Blush - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5010384 |
| Pattern Name | Etched Fern |
| Collection | Perennial Favorites |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 13 1/2" (34CM) |
| Vertical Repeat | 27" (69CM) |
| Minimum Order Quantity | 9 |
| Order Increments | 9 |
| Roll Size | 9yds = 9 yard roll. |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Color | Pink |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






5010384 | Etched Fern, Blush - Schumacher Wallpaper
5010384 | Etched Fern, Blush - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5010384 |
| Pattern Name | Etched Fern |
| Collection | Perennial Favorites |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 13 1/2" (34CM) |
| Vertical Repeat | 27" (69CM) |
| Minimum Order Quantity | 9 |
| Order Increments | 9 |
| Roll Size | 9yds = 9 yard roll. |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Color | Pink |
| Theme | Botanical |
Original: $73.50
-65%$73.50
$25.72Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5010384 |
| Pattern Name | Etched Fern |
| Collection | Perennial Favorites |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 13 1/2" (34CM) |
| Vertical Repeat | 27" (69CM) |
| Minimum Order Quantity | 9 |
| Order Increments | 9 |
| Roll Size | 9yds = 9 yard roll. |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Color | Pink |
| Theme | Botanical |

















