5011383 | Cymbeline, Gold - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5011383 |
| Pattern Name | Cymbeline |
| Collection | Rhythm In Motion |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 25 1/2" (65CM) |
| Minimum Order Quantity | 11 |
| Order Increments | 11 |
| Roll Size | 11yds = 11 yard roll. |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Color | Gold |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






5011383 | Cymbeline, Gold - Schumacher Wallpaper
5011383 | Cymbeline, Gold - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5011383 |
| Pattern Name | Cymbeline |
| Collection | Rhythm In Motion |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 25 1/2" (65CM) |
| Minimum Order Quantity | 11 |
| Order Increments | 11 |
| Roll Size | 11yds = 11 yard roll. |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Color | Gold |
| Theme | Botanical |
Original: $73.50
-65%$73.50
$25.72Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5011383 |
| Pattern Name | Cymbeline |
| Collection | Rhythm In Motion |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 25 1/2" (65CM) |
| Minimum Order Quantity | 11 |
| Order Increments | 11 |
| Roll Size | 11yds = 11 yard roll. |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Color | Gold |
| Theme | Botanical |

















