5012305 | Woodland Leopard Sisal, Beige - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5012305 |
| Pattern Name | Woodland Leopard Sisal |
| Collection | Perennial Favorites |
| Width | 34" (86CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 34" (86CM) |
| Vertical Repeat | 15" (38CM) |
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Order Increments | 8 |
| Yards Per Roll | 4.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Beige |
| Theme | Animals |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





5012305 | Woodland Leopard Sisal, Beige - Schumacher Wallpaper
5012305 | Woodland Leopard Sisal, Beige - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5012305 |
| Pattern Name | Woodland Leopard Sisal |
| Collection | Perennial Favorites |
| Width | 34" (86CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 34" (86CM) |
| Vertical Repeat | 15" (38CM) |
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Order Increments | 8 |
| Yards Per Roll | 4.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Beige |
| Theme | Animals |
Original: $150.50
-65%$150.50
$52.67Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5012305 |
| Pattern Name | Woodland Leopard Sisal |
| Collection | Perennial Favorites |
| Width | 34" (86CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 34" (86CM) |
| Vertical Repeat | 15" (38CM) |
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Order Increments | 8 |
| Yards Per Roll | 4.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Beige |
| Theme | Animals |

















