5015945 | Ace Faux Lacquer Performance Vinyl, Black - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5015945 |
| Pattern Name | Ace Faux Lacquer Performance Vinyl |
| Color Name | Black |
| Collection | Perfect Basics: Vinyl Wallcovering |
| Width | 54" (137CM) |
| Vertical Repeat | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Match | 0 |
| Minimum Order Quantity | 30yds |
| Order Increments | 30yds |
| Roll Size | 30yds = 30 yard roll. |
| Pretrimed | Y |
| Color | Black |
| Theme | Special Effects |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



5015945 | Ace Faux Lacquer Performance Vinyl, Black - Schumacher Wallpaper
5015945 | Ace Faux Lacquer Performance Vinyl, Black - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5015945 |
| Pattern Name | Ace Faux Lacquer Performance Vinyl |
| Color Name | Black |
| Collection | Perfect Basics: Vinyl Wallcovering |
| Width | 54" (137CM) |
| Vertical Repeat | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Match | 0 |
| Minimum Order Quantity | 30yds |
| Order Increments | 30yds |
| Roll Size | 30yds = 30 yard roll. |
| Pretrimed | Y |
| Color | Black |
| Theme | Special Effects |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5015945 |
| Pattern Name | Ace Faux Lacquer Performance Vinyl |
| Color Name | Black |
| Collection | Perfect Basics: Vinyl Wallcovering |
| Width | 54" (137CM) |
| Vertical Repeat | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Match | 0 |
| Minimum Order Quantity | 30yds |
| Order Increments | 30yds |
| Roll Size | 30yds = 30 yard roll. |
| Pretrimed | Y |
| Color | Black |
| Theme | Special Effects |






















