5016971 | Vagary Vines, Papaya - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5016971 |
| Pattern Name | Vagary Vines |
| Collection | Laura Gonzalez |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 9" (23CM) |
| Vertical Repeat | 25 1/4" (64CM) |
| Minimum Order Quantity | 9 |
| Order Increments | 9 |
| Roll Size | 9yds = 9 yard roll. |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Red |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




5016971 | Vagary Vines, Papaya - Schumacher Wallpaper
5016971 | Vagary Vines, Papaya - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5016971 |
| Pattern Name | Vagary Vines |
| Collection | Laura Gonzalez |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 9" (23CM) |
| Vertical Repeat | 25 1/4" (64CM) |
| Minimum Order Quantity | 9 |
| Order Increments | 9 |
| Roll Size | 9yds = 9 yard roll. |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Red |
| Theme | Botanical |
Original: $49.00
-65%$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5016971 |
| Pattern Name | Vagary Vines |
| Collection | Laura Gonzalez |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 9" (23CM) |
| Vertical Repeat | 25 1/4" (64CM) |
| Minimum Order Quantity | 9 |
| Order Increments | 9 |
| Roll Size | 9yds = 9 yard roll. |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Red |
| Theme | Botanical |

















