5017341 | Custis Orchard, Leaf - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017341 |
| Pattern Name | Custis Orchard |
| Color Name | Leaf |
| Collection | Williamsburg |
| Width | 54" (137CM) |
| Vertical Repeat | 3" (8CM) |
| Horizontal Repeat | 3 5/8" (9CM) |
| Match | STRAIGHT |
| Minimum Order Quantity | 9yds |
| Order Increments | 9yds |
| Roll Size | 9yds = 9 yard roll. |
| Pretrimed | Y |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




5017341 | Custis Orchard, Leaf - Schumacher Wallpaper
5017341 | Custis Orchard, Leaf - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017341 |
| Pattern Name | Custis Orchard |
| Color Name | Leaf |
| Collection | Williamsburg |
| Width | 54" (137CM) |
| Vertical Repeat | 3" (8CM) |
| Horizontal Repeat | 3 5/8" (9CM) |
| Match | STRAIGHT |
| Minimum Order Quantity | 9yds |
| Order Increments | 9yds |
| Roll Size | 9yds = 9 yard roll. |
| Pretrimed | Y |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017341 |
| Pattern Name | Custis Orchard |
| Color Name | Leaf |
| Collection | Williamsburg |
| Width | 54" (137CM) |
| Vertical Repeat | 3" (8CM) |
| Horizontal Repeat | 3 5/8" (9CM) |
| Match | STRAIGHT |
| Minimum Order Quantity | 9yds |
| Order Increments | 9yds |
| Roll Size | 9yds = 9 yard roll. |
| Pretrimed | Y |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |

















