5017530 | Lucia Wisteria, Sage - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017530 |
| Pattern Name | Lucia Wisteria |
| Collection | Schumacher Classics |
| Width | 20 1/2" (52CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 20 1/2" (52CM) |
| Vertical Repeat | 21" (53CM) |
| Minimum Order Quantity | 11 |
| Order Increments | 11 |
| Roll Size | 11yds = 11 yard roll. |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






5017530 | Lucia Wisteria, Sage - Schumacher Wallpaper
5017530 | Lucia Wisteria, Sage - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017530 |
| Pattern Name | Lucia Wisteria |
| Collection | Schumacher Classics |
| Width | 20 1/2" (52CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 20 1/2" (52CM) |
| Vertical Repeat | 21" (53CM) |
| Minimum Order Quantity | 11 |
| Order Increments | 11 |
| Roll Size | 11yds = 11 yard roll. |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |
Original: $42.00
-65%$42.00
$14.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017530 |
| Pattern Name | Lucia Wisteria |
| Collection | Schumacher Classics |
| Width | 20 1/2" (52CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 20 1/2" (52CM) |
| Vertical Repeat | 21" (53CM) |
| Minimum Order Quantity | 11 |
| Order Increments | 11 |
| Roll Size | 11yds = 11 yard roll. |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Color | Green |
| Theme | Botanical |

















