5017560 | Flores Paradisi 4 Panel Set, Rose & Peony - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017560 |
| Pattern Name | Flores Paradisi 4 Panel Set |
| Collection | Katie Lydon |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 216" (549CM) |
| Vertical Repeat | 168" (423CM) |
| Minimum Order Quantity | 4 |
| Order Increments | 4 |
| Yards Per Roll | 18.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Multi Color |
| Theme | Animals |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






5017560 | Flores Paradisi 4 Panel Set, Rose & Peony - Schumacher Wallpaper
5017560 | Flores Paradisi 4 Panel Set, Rose & Peony - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017560 |
| Pattern Name | Flores Paradisi 4 Panel Set |
| Collection | Katie Lydon |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 216" (549CM) |
| Vertical Repeat | 168" (423CM) |
| Minimum Order Quantity | 4 |
| Order Increments | 4 |
| Yards Per Roll | 18.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Multi Color |
| Theme | Animals |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017560 |
| Pattern Name | Flores Paradisi 4 Panel Set |
| Collection | Katie Lydon |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 216" (549CM) |
| Vertical Repeat | 168" (423CM) |
| Minimum Order Quantity | 4 |
| Order Increments | 4 |
| Yards Per Roll | 18.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Multi Color |
| Theme | Animals |

















