5017570 | Nocturnum, Ivory & Olive - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017570 |
| Pattern Name | Nocturnum |
| Collection | Katie Lydon |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 25 1/4" (64CM) |
| Vertical Repeat | 27" (69CM) |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Order Increments | 10 |
| Yards Per Roll | 10.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Green |
| Theme | Animals |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





5017570 | Nocturnum, Ivory & Olive - Schumacher Wallpaper
5017570 | Nocturnum, Ivory & Olive - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017570 |
| Pattern Name | Nocturnum |
| Collection | Katie Lydon |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 25 1/4" (64CM) |
| Vertical Repeat | 27" (69CM) |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Order Increments | 10 |
| Yards Per Roll | 10.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Green |
| Theme | Animals |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017570 |
| Pattern Name | Nocturnum |
| Collection | Katie Lydon |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 25 1/4" (64CM) |
| Vertical Repeat | 27" (69CM) |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Order Increments | 10 |
| Yards Per Roll | 10.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Green |
| Theme | Animals |

















