5017860 | Garden Of Hearts, Black & Ivory - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017860 |
| Pattern Name | Garden Of Hearts |
| Collection | Backdrop |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 18" (46CM) |
| Vertical Repeat | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Order Increments | 10 |
| Yards Per Roll | 10.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Black |
| Theme | Novelty |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






5017860 | Garden Of Hearts, Black & Ivory - Schumacher Wallpaper
5017860 | Garden Of Hearts, Black & Ivory - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017860 |
| Pattern Name | Garden Of Hearts |
| Collection | Backdrop |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 18" (46CM) |
| Vertical Repeat | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Order Increments | 10 |
| Yards Per Roll | 10.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Black |
| Theme | Novelty |
Original: $77.00
-65%$77.00
$26.95Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017860 |
| Pattern Name | Garden Of Hearts |
| Collection | Backdrop |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 18" (46CM) |
| Vertical Repeat | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Order Increments | 10 |
| Yards Per Roll | 10.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Black |
| Theme | Novelty |






















