5017892 | Birds Print, Navy On Sky - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017892 |
| Pattern Name | Birds Print |
| Collection | Perennial Favorites |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 24 1/8" (61CM) |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Order Increments | 10 |
| Yards Per Roll | 10.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
| Theme | Animals |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






5017892 | Birds Print, Navy On Sky - Schumacher Wallpaper
5017892 | Birds Print, Navy On Sky - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017892 |
| Pattern Name | Birds Print |
| Collection | Perennial Favorites |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 24 1/8" (61CM) |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Order Increments | 10 |
| Yards Per Roll | 10.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
| Theme | Animals |
Original: $42.00
-65%$42.00
$14.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017892 |
| Pattern Name | Birds Print |
| Collection | Perennial Favorites |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 24 1/8" (61CM) |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Order Increments | 10 |
| Yards Per Roll | 10.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
| Theme | Animals |

















