6022157.630.0 | Leafy Greens, Aloe - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022157.630.0 |
| Pattern Name | Leafy Greens |
| Collection | |
| Width | 53" |
| Vert. Repeat | 26" |
| Horz. Repeat | 26.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SOLUTION DYED POLYOLEFIN - 100% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | WS B |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Green |
| Theme | Abstract |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6022157.630.0 | Leafy Greens, Aloe - Donghia Fabric
6022157.630.0 | Leafy Greens, Aloe - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022157.630.0 |
| Pattern Name | Leafy Greens |
| Collection | |
| Width | 53" |
| Vert. Repeat | 26" |
| Horz. Repeat | 26.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SOLUTION DYED POLYOLEFIN - 100% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | WS B |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Green |
| Theme | Abstract |
| Notes | 0 |
Original: $264.60
-65%$264.60
$92.61Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022157.630.0 |
| Pattern Name | Leafy Greens |
| Collection | |
| Width | 53" |
| Vert. Repeat | 26" |
| Horz. Repeat | 26.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SOLUTION DYED POLYOLEFIN - 100% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | WS B |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Green |
| Theme | Abstract |
| Notes | 0 |












