6022158.61.0 | Barkcloth Weave, Carob - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022158.61.0 |
| Pattern Name | Barkcloth Weave |
| Collection | |
| Width | 52.36" |
| Vert. Repeat | 30.7" |
| Horz. Repeat | 13" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 90%;POLYAMIDE - 10% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Brown |
| Theme | Abstract |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6022158.61.0 | Barkcloth Weave, Carob - Donghia Fabric
6022158.61.0 | Barkcloth Weave, Carob - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022158.61.0 |
| Pattern Name | Barkcloth Weave |
| Collection | |
| Width | 52.36" |
| Vert. Repeat | 30.7" |
| Horz. Repeat | 13" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 90%;POLYAMIDE - 10% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Brown |
| Theme | Abstract |
| Notes | 0 |
Original: $374.85
-65%$374.85
$131.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022158.61.0 |
| Pattern Name | Barkcloth Weave |
| Collection | |
| Width | 52.36" |
| Vert. Repeat | 30.7" |
| Horz. Repeat | 13" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 90%;POLYAMIDE - 10% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Brown |
| Theme | Abstract |
| Notes | 0 |












