6024105.106.0 | Giraffia, Fossil - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6024105.106.0 |
| Pattern Name | Giraffia |
| Collection | Zuri |
| Width | 120" |
| Vert. Repeat | 61" |
| Horz. Repeat | 39" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | WOOL - 68%;ACRYLIC - 16%;COTTON - 16% |
| Finish | WASHED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Grey |
| Theme | Abstract |
| Notes | FOR DRAPERY USE ONLY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6024105.106.0 | Giraffia, Fossil - Donghia Fabric
6024105.106.0 | Giraffia, Fossil - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6024105.106.0 |
| Pattern Name | Giraffia |
| Collection | Zuri |
| Width | 120" |
| Vert. Repeat | 61" |
| Horz. Repeat | 39" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | WOOL - 68%;ACRYLIC - 16%;COTTON - 16% |
| Finish | WASHED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Grey |
| Theme | Abstract |
| Notes | FOR DRAPERY USE ONLY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6024105.106.0 |
| Pattern Name | Giraffia |
| Collection | Zuri |
| Width | 120" |
| Vert. Repeat | 61" |
| Horz. Repeat | 39" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | WOOL - 68%;ACRYLIC - 16%;COTTON - 16% |
| Finish | WASHED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Grey |
| Theme | Abstract |
| Notes | FOR DRAPERY USE ONLY |












