6025102.412.0 | Quarry, Terrazzo - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6025102.412.0 |
| Pattern Name | Quarry |
| Collection | Mod Muse |
| Width | 55.9" |
| Vert. Repeat | 49.5" |
| Horz. Repeat | 20" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 75%;ACRYLIC - 9%;POLYAMIDE - 8%;WOOL - 6%;ALPACA - 2% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Multi Color |
| Theme | Abstract |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6025102.412.0 | Quarry, Terrazzo - Donghia Fabric
6025102.412.0 | Quarry, Terrazzo - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6025102.412.0 |
| Pattern Name | Quarry |
| Collection | Mod Muse |
| Width | 55.9" |
| Vert. Repeat | 49.5" |
| Horz. Repeat | 20" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 75%;ACRYLIC - 9%;POLYAMIDE - 8%;WOOL - 6%;ALPACA - 2% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Multi Color |
| Theme | Abstract |
| Notes | 0 |
Original: $385.88
-65%$385.88
$135.06Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6025102.412.0 |
| Pattern Name | Quarry |
| Collection | Mod Muse |
| Width | 55.9" |
| Vert. Repeat | 49.5" |
| Horz. Repeat | 20" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 75%;ACRYLIC - 9%;POLYAMIDE - 8%;WOOL - 6%;ALPACA - 2% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Multi Color |
| Theme | Abstract |
| Notes | 0 |












