6025107.16.0 | Betwixt, Pebble - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6025107.16.0 |
| Pattern Name | Betwixt |
| Collection | Mod Muse |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 24" |
| Horz. Repeat | 26.9" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 69%;LINEN - 31% |
| Finish | WASHED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Grey |
| Theme | Abstract |
| Notes | HAND SCREENED;FOR DRAPERY & DECORATIVE USE ONLY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6025107.16.0 | Betwixt, Pebble - Donghia Fabric
6025107.16.0 | Betwixt, Pebble - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6025107.16.0 |
| Pattern Name | Betwixt |
| Collection | Mod Muse |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 24" |
| Horz. Repeat | 26.9" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 69%;LINEN - 31% |
| Finish | WASHED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Grey |
| Theme | Abstract |
| Notes | HAND SCREENED;FOR DRAPERY & DECORATIVE USE ONLY |
Original: $404.78
-65%$404.78
$141.67Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6025107.16.0 |
| Pattern Name | Betwixt |
| Collection | Mod Muse |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 24" |
| Horz. Repeat | 26.9" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 69%;LINEN - 31% |
| Finish | WASHED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Grey |
| Theme | Abstract |
| Notes | HAND SCREENED;FOR DRAPERY & DECORATIVE USE ONLY |












