6025110.86.0 | Tigerama, Bark - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6025110.86.0 |
| Pattern Name | Tigerama |
| Collection | Mod Muse |
| Width | 55.11" |
| Vert. Repeat | 48" |
| Horz. Repeat | 27.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYESTER - 65%;COTTON - 35% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Brown |
| Theme | Abstract |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6025110.86.0 | Tigerama, Bark - Donghia Fabric
6025110.86.0 | Tigerama, Bark - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6025110.86.0 |
| Pattern Name | Tigerama |
| Collection | Mod Muse |
| Width | 55.11" |
| Vert. Repeat | 48" |
| Horz. Repeat | 27.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYESTER - 65%;COTTON - 35% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Brown |
| Theme | Abstract |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6025110.86.0 |
| Pattern Name | Tigerama |
| Collection | Mod Muse |
| Width | 55.11" |
| Vert. Repeat | 48" |
| Horz. Repeat | 27.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYESTER - 65%;COTTON - 35% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Brown |
| Theme | Abstract |
| Notes | 0 |












