6025111.3524.0 | Camo, Canyon - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6025111.3524.0 |
| Pattern Name | Camo |
| Collection | Mod Muse |
| Width | 52.8" |
| Vert. Repeat | 23.6" |
| Horz. Repeat | 26.4" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYACRYLIC - 66%;LINEN - 34% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Multi Color |
| Theme | Abstract |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6025111.3524.0 | Camo, Canyon - Donghia Fabric
6025111.3524.0 | Camo, Canyon - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6025111.3524.0 |
| Pattern Name | Camo |
| Collection | Mod Muse |
| Width | 52.8" |
| Vert. Repeat | 23.6" |
| Horz. Repeat | 26.4" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYACRYLIC - 66%;LINEN - 34% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Multi Color |
| Theme | Abstract |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6025111.3524.0 |
| Pattern Name | Camo |
| Collection | Mod Muse |
| Width | 52.8" |
| Vert. Repeat | 23.6" |
| Horz. Repeat | 26.4" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYACRYLIC - 66%;LINEN - 34% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Multi Color |
| Theme | Abstract |
| Notes | 0 |












