6025121.1624.0 | Cut The Line, Canyon - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6025121.1624.0 |
| Pattern Name | Cut The Line |
| Collection | Luminary |
| Width | 53" |
| Vert. Repeat | 15.5" |
| Horz. Repeat | 17.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 95%;POLYESTER - 5% |
| Finish | WASHED ;EMBROIDERED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Orange |
| Theme | Abstract |
| Notes | FOR DRAPERY AND DECORATIVE USE ONLY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6025121.1624.0 | Cut The Line, Canyon - Donghia Fabric
6025121.1624.0 | Cut The Line, Canyon - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6025121.1624.0 |
| Pattern Name | Cut The Line |
| Collection | Luminary |
| Width | 53" |
| Vert. Repeat | 15.5" |
| Horz. Repeat | 17.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 95%;POLYESTER - 5% |
| Finish | WASHED ;EMBROIDERED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Orange |
| Theme | Abstract |
| Notes | FOR DRAPERY AND DECORATIVE USE ONLY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6025121.1624.0 |
| Pattern Name | Cut The Line |
| Collection | Luminary |
| Width | 53" |
| Vert. Repeat | 15.5" |
| Horz. Repeat | 17.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 95%;POLYESTER - 5% |
| Finish | WASHED ;EMBROIDERED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Orange |
| Theme | Abstract |
| Notes | FOR DRAPERY AND DECORATIVE USE ONLY |












