86392 | Cammie Performance, Indigo - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86392 |
| Pattern Name | Cammie Performance |
| Collection | Schumacher Utility: Wovens |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 14" (36CM) |
| Vertical Repeat | 7" (18CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 11% VISCOSE, 89% POLYESTER |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Blue |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




86392 | Cammie Performance, Indigo - Schumacher Fabric
86392 | Cammie Performance, Indigo - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86392 |
| Pattern Name | Cammie Performance |
| Collection | Schumacher Utility: Wovens |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 14" (36CM) |
| Vertical Repeat | 7" (18CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 11% VISCOSE, 89% POLYESTER |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Blue |
| Theme | Abstract |
Original: $147.00
-65%$147.00
$51.45Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86392 |
| Pattern Name | Cammie Performance |
| Collection | Schumacher Utility: Wovens |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 14" (36CM) |
| Vertical Repeat | 7" (18CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 11% VISCOSE, 89% POLYESTER |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Blue |
| Theme | Abstract |












