86831 | The City'S Silent Lines Indoor/Out, Merlot - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86831 |
| Pattern Name | The City'S Silent Lines Indoor/Out |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 53" (135CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 53" (135CM) |
| Vertical Repeat | 52 1/2" (133CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% POLYPROPYLENE |
| Country of Origin | BELGIUM |
| Country of Finish | BELGIUM |
| Color | Red |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





86831 | The City'S Silent Lines Indoor/Out, Merlot - Schumacher Fabric
86831 | The City'S Silent Lines Indoor/Out, Merlot - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86831 |
| Pattern Name | The City'S Silent Lines Indoor/Out |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 53" (135CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 53" (135CM) |
| Vertical Repeat | 52 1/2" (133CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% POLYPROPYLENE |
| Country of Origin | BELGIUM |
| Country of Finish | BELGIUM |
| Color | Red |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86831 |
| Pattern Name | The City'S Silent Lines Indoor/Out |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 53" (135CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 53" (135CM) |
| Vertical Repeat | 52 1/2" (133CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% POLYPROPYLENE |
| Country of Origin | BELGIUM |
| Country of Finish | BELGIUM |
| Color | Red |
| Theme | Abstract |












